foto: Wielercafes.nl

Op bezoek bij: Anderhalf Bar

Laatste update: 30 juli 2024, 14:17 uur
Laatste update: 30 juli 2024, 14:17 uur
Door: Ambassadeur Harry

Vandaag stond er een lange duurrit op het programma. Terwijl heel Nederland bijna onder water staat en wacht totdat erop geschaatst kan worden heb ik vandaag een nieuw wielercafé bezocht. Vanuit Hilversum was het wielercafé Anderhalf Bar mooi op de helft van de route. Via Woudenberg en Veenendaal kwam ik aan bij Anderhalf bar aan de oostkant van Ede.

Het witte wielercafé valt niet te missen. Bij knooppunt 66 is het café te vinden. Een toplocatie aan een MTB-parcours en fietsroute. Voor het wielercafé was de eigenaar aan het klussen aan zijn mountainbikes. Hij verhuurt mountainbikes en verzorgt ook MTB-clinics.

Bij binnenkomst kom je in een kleine werkplaats waar ook de MTB’s hangen. Leuk dat je daar ook kunt zitten. Via een klein gangetje kom je in het café waar je kunt opwarmen met een lekker bakkie koffie met appeltaart. En dat had ik ook gedaan. Heerlijk! Het is een kleine, maar gezellige ruimte waar je met je fietsmaten een bakkie en gebakkie kan doen. Voor de liefhebbers van een colaatje of een (alcoholvrij) biertje kun je er ook terecht.

Het was gezellig om met de eigenaar te spreken over het ontstaan van zijn wielercafé. Het staat net in de steigers en hij heeft nog genoeg plannen om te ontwikkelen. De eerste stap is het maken van een terras, zodat er in het voorjaarszonnetje buiten gezeten kan worden.

Ik ga in het voorjaar zeker weer eens langs voor een lekker bakkie bij Anderhalf Bar!

Door: Ambassadeur Harry

Deel deze story:

WhatsApp
Email
Facebook
Laatste stories
STORY
STORY
Omloop der Wielercafés 2026
STORY
STORY
Social Ride van Wielercafes.nl – Gravel & Gezelligheid
STORY
STORY
4e editie EDS pop-up wielercafé
STORY
STORY
Social Ride van Wielercafes.nl – Gravel & Gezelligheid

Deel deze story:

Facebook
WhatsApp
Email

Andere stories

STORY
STORY
Op bezoek bij: Pop-up wielercafé Gendt
STORY
STORY
Op bezoek bij: ’t Velohofke
STORY
STORY
Op bezoek bij: Cyklist
STORY
STORY
Op bezoek bij: Bikes ’n Coffee
STORY
STORY
Op bezoek bij: Pop-up wielercafé Gendt
STORY
STORY
Op bezoek bij: Trapperie de Werkplats

Laatste nieuwsberichten

Contact

Heb je een tip, compliment of vraag voor Wielercafes.nl? Stuur ons een bericht!

Dit bericht wordt niet naar een specifiek wielercafé gestuurd.

Dit bericht wordt niet naar een specifiek wielercafé gestuurd.

Door bovenstaand contactformulier te verzenden geef je toestemming om de ingevoerde gegevens te verwerken en mogelijk te gebruiken om contact met je op te nemen. Meer informatie.